Bijbaan als assistent accountant voor tweedejaars student Julian
26 september 2022
Voor Julian geen standaard bijbaan naast zijn studie. Bij BonsenReuling Accountants & Adviseurs mag hij als tweedejaars student Accountancy al aan de slag als beginnend assistent accountant.
Julian ten Have is 20 jaar oud en komt uit Lichtenvoorde. Hij zit in het tweede jaar van de studie Accountancy op het Saxion in Enschede. Hij zocht een bijbaan waarin hij iets uit zijn studie kon toepassen: “Het leek me slim om praktijkervaring op te doen van wat ik op school heb geleerd.” Via een familielid hoorde hij over BonsenReuling en besloot contact op te nemen. BonsenReuling is een middelgroot accountants- en advieskantoor met ongeveer 160 medewerkers en vestigingen in Lichtenvoorde, Eibergen, Elst, Doetinchem en Deventer. Het kantoor levert diensten zoals accountancy, belastingadvies, juridisch advies en salarisadministratie.
Na een paar goede gesprekken mocht hij aan de slag als beginnend assistent accountant op het kantoor in Eibergen. “De kennis die ik heb opgedaan in het eerste schooljaar kan ik nu in de praktijk toepassen. Ook voor mijn studie is het fijn. Ik merk dat ik de stof nu sneller begrijp.”
Volop kansen voor jong talent Julian is niet de enige student bij BonsenReuling. Jaarlijks biedt het bedrijf plaats aan meerdere stagiairs en afstudeerders. “Ik merk dat het bedrijf het belangrijk vindt om jong talent kansen te geven. Ik werd goed ontvangen en mocht zelf aangeven waar mijn interesses liggen. Ik werd direct als volwaardig werknemer gezien en er wordt echt naar mijn wensen en ideeën geluisterd.”
BonsenReuling is een van de SmartHub-leden van het eerste uur. Samen met zo’n 200 andere Achterhoekse werkgevers dragen ze uit dat de Achterhoek veel te bieden heeft voor stagiaires en afstudeerders. Kijk eens op smarthub.nl en je vindt zeer veel uiteenlopende vacatures voor jong talent!
Toen Pim Wentink (24) uit Lichtenvoorde aan zijn afstudeerstage begon bij HFI in Groenlo, had hij niet verwacht dat hij er anderhalf jaar later nog steeds met veel plezier zou werken. Inmiddels is hij CAM-programmeur en werkt hij aan uitdagende projecten binnen het verspaningsbedrijf. Zijn verhaal laat zien hoe een stage kan uitgroeien tot een..
Van werkstudent naar afstudeerstagiair én toekomstplannen binnen hetzelfde bedrijf: voor Jens Ubbink is het duidelijk dat hij goed op zijn plek zit bij Kab accountants /adviseurs. De 21-jarige student uit Didam combineert zijn master Banking & Finance aan de Universiteit Utrecht met een afwisselende functie binnen het accountantskantoor. “Je krijgt hier veel vrijheid en verantwoordelijkheid...
Solliciteren is spannend. Zeker als je nog weinig ervaring hebt. En laten we eerlijk zijn: de meeste studenten hebben het nooit écht geleerd.Bij Smarthub zien we het vaak: goede studenten die zichzelf onbewust tegenwerken tijdens het solliciteren. Zonde, want met een paar kleine aanpassingen maak je al snel een veel sterkere indruk. Daarom: de meest..
Je hebt het vast vaker gehoord: “Je diploma is belangrijk.”Klopt, maar in 2026 is het niet meer genoeg. Werkgevers kijken steeds minder naar wat je hebt gestudeerd, en steeds meer naar wat je kunt. En dat is goed nieuws. Want dat betekent dat jij als student nu al het verschil kunt maken. 🎓 Van diploma..
Op zijn 21e weet Tom Konings uit Neede al goed wat hij wil: werken, leren in de praktijk en zichzelf blijven ontwikkelen. Na meerdere opleidingen in de richting van administratie en management koos hij er bewust voor om niet verder te studeren, maar het werkveld in te gaan. Die keuze bracht hem bij Vitriwand, waar..
Tessa Hoog Antink (17) uit Groenlo volgt de schildersvakopleiding (niveau 2) bij Aventus in Zutphen en werkt via een BBL-traject bij Schildersbedrijf Lefering. In haar vrije tijd is ze te vinden op het volleybalveld of bij twirling in Eibergen. “Ik zag schilders aan het werk en dacht: dit wil ik ook” Toen Tessa nog op..
Sennar Nieuwenhuis (23) uit Doetinchem zit in de afrondende fase van zijn studie Commerciële Economie aan de HAN in Nijmegen. Momenteel loopt hij zijn afstudeerstage bij Rolflex, waar hij zich bezighoudt met marketingvraagstukken op internationaal niveau. Zijn verhaal laat zien hoe je met initiatief en een open houding een stage écht naar je hand kunt..
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Always active
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.