Menu

Uitnodiging bijeenkomst

SmartHub Achterhoek naar topniveau

Uitnodiging ledenbijeenkomst: SmartHub Achterhoek naar topniveau

Leiderschap, eigenaarschap en samenwerken als sleutel tot succes  

Uitnodiging ledenbijeenkomst: donderdag 4 juni 2026

👉 Meld je aan en neem een directie-, MT-lid, bestuurder of eigenaar mee. Samen maken we het verschil.

SmartHub Achterhoek nodigt leden (ondernemers/ organisaties) uit voor de jaarlijkse ledenbijeenkomst. Een inspirerende middag waarin we jullie meenemen in de koers richting een toekomstbestendig ecosysteem.

Met keynote spreker Francesco Wessels, autoriteit op het gebied van leiderschap, gedrag en presteren onder druk én dé ‘coach achter de coaches’ van TeamNL, krijg je inzicht in wat nodig is om teams structureel naar topniveau te brengen.

Francesco begeleidt topteams binnen Defensie en topsport en ondersteunde coaches tijdens zes Olympische Spelen om toptalent optimaal te laten presteren.
Zijn kracht: het zichtbaar maken van de impact van gedrag en cultuur op prestaties, juist wanneer het erop aankomt.

De realiteit voor de Achterhoek is duidelijk.
De “concurrentie” rondom het aantrekken van talent neemt toe. Individuele bedrijven gaan dit niet alleen winnen. Alleen als ondernemers/organisaties gezamenlijk op trekken kunnen we ons sterker profileren en blijven we aantrekkelijk voor (jong) talent, binnen én buiten onze regio.

We nemen jullie graag mee hoe we samen ons eigen TeamNL/Achterhoek bouwen richting (jong) talent.

Dit vraagt om structurele commitment.
Blijven investeren in SmartHub Achterhoek en gezamenlijke profilering door ondernemers/werkgevers is geen optie, maar een voorwaarde om (jong) talent te behouden én aan te trekken.

Wat levert het je deze middag op?
• Inzicht in hoe topteams presteren onder druk
• Concrete handvatten voor leiderschap en samenwerking
• Versterking van samenwerking tussen organisaties
• Nieuwe perspectieven op het aantrekken en binden van (jong) talent

Belangrijk! Neem iemand mee:
👉 Nodig naast jezelf ook directie, MT-leden, bestuurders en/of eigenaren uit. Juist in deze mix worden de keuzes gemaakt die het verschil kunnen maken.

Datum: 4 juni 2026
Locatie: Pillen Group
Adres: Nijverheidsstraat 9 7131 PA Lichtenvoorde

Programma:
14:15 Inloop
14:30 Update SmartHub Achterhoek
15:15 – 16:15 Keynote Francesco Wessels
16:15 Afsluiting & naborrel

👉 Meld je aan en bouw mee aan TeamNL/Achterhoek.
Tip: meld ook gelijk je collega aan. 

Meer weten? Neem gerust contact met ons op!