Menu

Talent in beeld

Tim Verstege en Luuk Baakman

Carrière maken bij Rabelink Logistics: maak kennis met Tim en Luuk

20 augustus 2024

We stellen je voor aan Tim Verstege en Luuk Baakman, twee talentvolle jonge mannen uit Wehl die hun carrière hebben opgebouwd bij Rabelink Logistics. De twee mannen zitten in dezelfde vriendengroep, volgden dezelfde studie en zijn allebei na hun afstuderen blijven werken bij Rabelink.

Luuk Baakman is 23 jaar en woont in Wehl. Zeven jaar geleden begon hij als bijbaan bij Rabelink Logistics als Crossdockmedewerker. Terwijl hij Logistics Management studeerde aan de HAN in Arnhem, groeide zijn rol binnen het bedrijf. Van verschillende werkzaamheden in het warehouse tot ondersteuning bij de planning in de avonduren, Luuk’s afstudeeropdracht over de optimalisatie van de Benelux-planning leidde tot een fulltime baan bij Rabelink.

Tim Verstege, ook 23 jaar en afkomstig uit Wehl, heeft dezelfde studie gevolgd als Luuk. Beiden delen een passie voor sport en voetbal. Tim kende Rabelink via andere studenten en besloot zijn afstudeerstage te doen bij het bedrijf, waar hij onderzoek deed naar de datazuiverheid van internationale zendingen. Zijn succesvolle stage leidde tot een speciaal voor hem ontwikkelde functie binnen het bedrijf.

Fijne werksfeer
Volgens Tim en Luuk heerst er bij Rabelink een informele en plezierige werksfeer. Ondanks het harde werken is er altijd ruimte voor lol en ontspanning, een echte weerspiegeling van de Achterhoekse mentaliteit. Voor jong talent biedt Rabelink volop kansen. Tim benadrukt hoe toegankelijk alle lagen van de organisatie zijn, en hoe waardevol de ondersteuning was die hij tijdens zijn stage ontving.

Waarom Rabelink Logistics?
Luuk: “Bij Rabelink wordt hard gewerkt, maar er is altijd ruimte voor plezier. De sfeer is informeel en iedereen is benaderbaar. Ik voelde me hier meteen thuis en kreeg de kans om mijn afstudeeropdracht uit te werken en een echte bijdrage te leveren.”
Tim: “Wat mij aanspreekt aan Rabelink is de groei en innovatie. Het bedrijf is continu in ontwikkeling en dat biedt mooie leermogelijkheden. Het is een geweldige plek om jezelf te ontwikkelen en mee te gaan in de laatste trends.”

Tips bij het zoeken naar een stage
Luuk en Tim hebben waardevolle tips voor studenten die op zoek zijn naar een stageplek. Luuk adviseert om te kijken naar wat goed voelt en om ervaringen van andere stagiairs te vragen. Tim benadrukt het belang van direct contact met bedrijven, iets wat SmartHub Achterhoek vergemakkelijkt door contactpersonen duidelijk te vermelden op hun bedrijfspagina’s. Dit voorkomt dat je sollicitatie in de algemene mailbox verdwijnt.

Blijven in de Achterhoek
Beiden zien hun toekomst voorlopig in Wehl & Zevenaar. Tim en Luuk waarderen de lokale sfeer en de mogelijkheden die bedrijven zoals Rabelink Logistics bieden. De combinatie van een prettige woonomgeving en uitdagende werkplek maakt de Achterhoek een aantrekkelijke regio voor jong talent.

Ben je geïnspireerd door het verhaal van Tim en Luuk? Bezoek dan smarthub.nl en ontdek de mogelijkheden voor jouw toekomst!

Nieuwsbericht delen?

In de schijnwerpers

From Arizona to Winterswijk: Kevin finds his place at DLA ICT

Kevin (24) grew up in Chicago, United States, and studied Software Development in Arizona. A meeting with his Dutch girlfriend, who is originally from Winterswijk, brought him to the Achterhoek region. Since September, he has been living in Winterswijk and started working as a software developer at the IT company DLA ICT in November. His story..

Lees meer

Ondernemen als jong talent in de Achterhoek met SmartHub Incubator Industry

De kracht van jong ondernemerschap in de AchterhoekDe Achterhoek staat bekend om haar ondernemerschap en innovatieve maakindustrie. Voor jonge talenten met een ondernemersdroom biedt de regio volop kansen. SmartHub Incubator Industry (SHII) speelt hierin een belangrijke rol door startende ondernemers te begeleiden en te verbinden met het juiste netwerk. Drie jonge ondernemers, Daan de Wilde,..

Lees meer

Timon’s stage-ervaring bij Janssen Techniek

Van stage naar minor: een bewuste keuzeDe 21-jarige Timon uit Doetinchem is derdejaarsstudent Commerciële Economie aan de HAN Nijmegen. In september begon hij zijn stage bij Janssen Techniek, een bedrijf dat technisch talent bemiddelt naar een baan in de Achterhoek. Zijn stage beviel zo goed dat hij besloot zijn minor Sales en Accountmanagement binnen hetzelfde..

Lees meer

In de schijnwerpers: bouwtalent Ted Holleman

Een oud-stagiair die inmiddels als vaste medewerker werkt bij Rensing Bouw B.V. uit Lichtenvoorde. Naast zijn werk volgt hij ook een opleiding tot aannemer. Een inspirerend verhaal over ambitie en ontwikkeling! Over Ted Ted Holleman, 21 jaar, afkomstig uit Didam. Hij volgde de opleiding Middenkader Functionaris Smart Building aan het Graafschap College. Tijdens zijn laatste..

Lees meer

Carmen’s carrièreswitch en HR reis bij Netterden Zand en Grind

Netterden Zand en Grind: een uniek bedrijf in de regioNetterden Zand en Grind is onderdeel van de Netterden Groep en houdt zich bezig met de winning en verkoop van zand en grind. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Gendringen. Dit Achterhoekse bedrijf heeft een nuchtere en gemoedelijke werksfeer en biedt volop kansen voor ontwikkeling. Carmen:..

Lees meer

Meer weten? Neem gerust contact met ons op!